On-line vzdělávací program Milionový makléř


Přihlaste se nyní


Nyní speciální akce! Využijte kupón a ušetřete 5.000 Kč / 200 EUR.


Tady je přehled toho, co získáte, když se nyní přihlásíte do programu Milionový makléř 2.0:


Kompletní vzdělávací program s Tomášem Kučerou rozdělený do 5 částí a přístupný odkudkoliv přes počítač, tablet či telefon.

  • 1. Náborový web Dozvíte se, jak postavit, naplnit a měřit náborový web, který přitahuje majitele nemovitostí, i když zrovna spíte. (70 min. + 3 akční sešity + 2 praktické přílohy)
  • 2. Hodnotné informace Naučíte se, jak získat majitele nemovitostí na svou stranu a přesvědčit ho, aby se s Vámi sešel. (63 min. + 3 akční sešity + 7 praktických příloh)
  • 3. Perfektní nábor Naučíte se, jak pomocí tajných trumfů ohromit majitele nemovitosti na schůzce a podepsat exklusivní smlouvu. (77 min. + 3 akční sešity + 2 praktické přílohy)
  • 4. Moderní prodej Dozvíte se, jak prodávat nemovitosti rychle a efektivně a být tak pro majitele žádaným expertem. (128 min. + 4 akční sešity + 2 praktické přílohy)
  • 5. Reference a doporučení Zjistíte, jak využít doporučení a reference pro okamžitý vliv na stovky majitelů nemovitostí. (64 min. + 3 akční sešity)

V každé části najdete minimálně 3 videa (celkem 18 videí) a 16 akčních sešitů, díky kterým si nabité informace ihned začnete zavádět do praxe.

MP3 verze všech videí si můžete stáhnout k sobě do počítače pro poslech v mobilu, v autě nebo kdekoliv jinde.

Plus získáte tyto extra bonusy:

Nechceme Vám jen ukázat, co dělat na internetu, ale vybavit Vás vším potřebným, aby z Vás byl realitní makléř, kterého budou lidé s radostí doporučovat.

  • BONUS č. 1: Dozvíte se Jak získávat prodávající přes sociální sítě (video kurz). Co dělat na Facebooku. Jak využít YouTube. Jak se prezentovat na LinkedIn. Uvidíte i jak nastavit reklamu na Facebooku, na Instagramu a Messengeru. (hodnota 4.970 Kč)
  • BONUS č. 2: Získáte přístup do klubu Chytrý Makléř na 3 měsíců, kde najdete obrovský archiv přes 70 praktických tréninků a 100 vysílání. Můžete sledovat rady, tipy, zkušenosti nejen od lidí z našeho oboru - Ray Prosek, Ladislav Špaček, Ivo Toman, Jan Mühlfeit, Marián Jelínek a desítky dalších. (hodnota 4.410 Kč)
  • BONUS č. 3: Podpora přímo od Tomáše formou Koučovacích webinářů, na kterých bude odpovídat na Vaše otázky, dávat konkrétní tipy pro propagaci makléře i prodej nemovitostí. (hodnota 10.000 Kč)
  • BONUS č. 4: Získáte Vzorové články, e-maily, reklamy. Celkem 24 nástrojů, které můžete legálně zkopírovat a ihned použít a být v očích prodávajících i kupujících Milionový Makléř. (hodnota 4.800 Kč)
  • BONUS č. 5: Spoustíte Vlastní náborovou aplikaci přes systém Chytrý Web Makléře na 3 měsíce zdarma. Náborový web obsahuje všechno, co pro nábor přes internet potřebujete. Navíc Vám umožní budovat databázi kontaktů, zasílat hromadné zprávy na všechny Vaše kontakty, psát vlastní články nebo přejímat články, které máte v rámci systému k dispozici. (hodnota 5.910 Kč)

Začněte využívat Náborové Perpetuum, nabírejte více nemovitostí exklusivně a zrychlete jejich prodej v dnešní bláznivé době.

Přihlaste se nyní


Nyní speciální akce! Využijte kupón a ušetřete 5.000 Kč / 200 EUR.


Díky 30denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu a 100 % záruce výsledků nic neriskujete, můžete jen vydělat.